Hakkımızda
Yükseller Metal, 1985 yılından beri demir dışı metaller sektöründe alüminyum üretimi ve ticareti alanında faaliyet göstermektedir. İkincil alüminyum ürünlerinin yanı sıra birincil alüminyum, bakır, kurşun ve çinko ürünlerinin de ticaretini gerçekleştiren firmamız evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunmaktadır. Firmamız genç, dinamik kadrosu ve alanında uzman mühendisleri ile sektöründeki konumunu her geçen gün güçlendirmektedir. Müşteri ihtiyaçlarına özel yenilikçi çözümleri ve iş birlikleri ile sektöründe kendisine özel bir yer edinen Yükseller Metal, kaliteli ürünleri ve güvenilir tedarikçi kimliği her geçen gün müşteri portföyünü genişletmektedir.

Hedef ve İlkeler

Sunduğumuz hizmet ve kalite politikalarımız ile uluslararası pazardaki payımızı ve prestijimizi arttırmak şirketimizin temel ilkeleridir. Güvenilir ve saygın bir tedarikçi olarak faaliyetlerimizi sürdürürken değişim ve gelişimi teknolojik yatırımlarımızla destekliyoruz.

Vizyon ve Misyon

Çalışma azmimiz, profesyonel kadromuz ve alüminyum sanayindeki tecrübemiz ile müşteri memnuniyetimize yenileri eklemek şirketimizin temel vizyonudur. Müşteri-tedarikçi zinciri içerisinde çalıştığımız firmalarla birlikte büyüyerek global pazar payımızı arttırmayı amaçlıyoruz. Bu misyonla işimizin her boyutunda operasyonel mükemmelliği yakalamaya çabalıyoruz.

Politikalarımız ve Değerlerimiz

Yükseller Metal olarak şirket politikalarımız doğrultusunda sistemli bir şekilde ilerliyoruz. Bu doğrultuda Yükseller Metal'in şirket politikalarını şu şekilde sıralayabiliriz.

Kalite, Çevre ve İş Sağlığı Politikamız

Sertifikalarımız

Ar - Ge
ve İnovasyon

Sürekli döküm teknolojisinin malzemeye kazandırdığı özgün metalurjik özelliklerinin, yüksek malzeme performans beklentisi olan uygulamalara hitap edecek şekilde en üst düzeyde kullanılması gerekmektedir. Ar-Ge çalışmalarımızın tümü bu kanıyı destekleyecek şekilde yürütülmektedir. Alüminyum alaşımlarının sürekli döküm tekniği için tasarlanması; döküm teknolojisinin ekipman ve diğer yardımcı unsurlarının ürün kalitesi ve verimliliği arttırması yönünde müşteri ve tedarikçilerimizle yapılan ortak çalışmalar ile geliştirmekteyiz.