Çalışma Değerlerimiz

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Şahıslar ve koşullar her ne kadar değişirse değişsin Yükseller Metal kurum değeri ve varlığını sürdürmek temel görevimizdir. Doğru işletme modeli kullanarak müşteri çıkarlarına hizmet eden bir sistem kurmak ve bu döngüyü sürdürebilmek için ham madde tedariği hızımızdan ve ürün kalitemizden ödün vermiyoruz.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Yükseller Metal olarak tedarikçiliğini üstlendiğimiz firmalara kaliteli hizmetler sunuyor ve bir tedarikçi olarak işimizi ciddiye alıyoruz. Üretimden dağıtıma kadar tüm süreçlerde büyük bir disiplinle çalışıyor; %100 müşteri memnuniyetini hedefliyoruz. Ham maddeler en kısa zamanda alıcısına ulaştırılırken kalite ve hizmet anlayışından ödün vermiyoruz..

TEDARİKÇİ HASSASİYETİ

Alüminyum sanayiinde ithalat ve ihracatını yaptığımız tüm ürünler doğru işletme modeli kurallarına uygun olarak yapılırken, süreç yönetiminde oldukça hassas davranılmaktadır.

ÇALIŞAN HAKLARI

Firmamız çalışan hakları konusunda gerekli tüm prosedürleri yerine getirmektedir. Çalışma saatleri, çalışma ortamı, sigorta ödemeleri ve sağlık alanında gerekli yükümlülükler yasal düzenlemeler doğrultusunda yürütülmektedir. Her faaliyetimizde marka değerimizi güçlendirirken çalışanlarımız için de güvenli bir çalışma ortamı sunmaya gayret ediyoruz.

ÇEVRE DUYARLILIĞI

Yükseller Metal, işinde uzman olduğu kadar çevreye de saygı duyar. Üretimde minimum atık ve maksimum performans anlayışı hakimdir. Alüminyum ve demir dışı metallerin ham maddelerinin bir kısmı geri dönüşüm yoluyla elde edilmektedir.